Konkursy i Olimpiady 2009/2010 Liceum

Kategoria: Liceum Marek Czerwiec / February 16, 2015

Udział młodzieży w konkursy/olimpiadach w roku szkolnym 2009/2010

 

Lp.

Przedmiot

Nazwa olimpiady(O) /konkursu(K)

Zajęte miejsce

Uczestnik

Osoba odpowiedzialna

1.

Język polski

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

finalistka

Łataś Katarzyna

mgr B.Karbownik

2.

Język rosyjski

Olimpiada Języka Rosyjskiego

finalistka

Sokół Olga

mgr A. Kaczyńska

3.

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

laureata (11 miejsce)

Krzyśko Paulina

mgr M. Karlik

4.

Historia

Olimpiada Historyczna

finalistka

Małobęcka Iga

mgr K. Winiarski

5.

Geografia

Konkurs „Mieszkam w woj. Śląskim”

laureat

Rak Agnieszka

mgr K. Koprowska

6.

Chemia

Olimpiada Chemiczna

V Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii – patronat Uniwersytet Śląski i Pałac Kultury

Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Ogólnopolski Konkurs
Chemiczny - Uniwersytet Śląski

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny na Politechnice Śląskiej

finalista

finalista
finalista

 

finalista

 

finalista
finalista

fianista
finalista

Wiewióra Rafał

Wiewióra Rafał
Rauba Jakub

 

Wiewióra Rafał

 

Matlak Konrad
Kusy Rafał

Kusy Rafał
Matlak Rafał

mgr B. Drobek

7.

Przedsiębiorczość

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

IV m-ce w Polsce

Cichy Hanna

mgr H. Micińska

8.

Matematyka

Olimpiada matematyczna „O

Diamentowy Indeks AGH”

 

Regionalny Konkurs Matematyczny „Rozkosze Łamania Głowy”

 

 

 

 

Śląski Konkurs Matematyczny

Dąbrowski Konkurs Matematyczny

 

 

Ogólnopolski Sejmik Matematyczny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2010”

laureat I stopnia
12 m-ce w kraju
laureat III stopnia
laureat III stopnia
laureat II stopnia

laureat
laureat
laureat

finalistka
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista
finalista

finalista

laureat
laureat

finalistka
finalista

finalista

 

laureat (I m-ce w okręgu)

Piotr Miska

Andrzej Będkowski
Krzysztof Bieda
Wojciech Chmiel

Bajger Piotr
Lejman Filip
Lorens Michał

Krzyśko Paulina
Bargiel Maciej
Karcz Bartłomiej
Milewski Wojciech
Paszek Jarosław
Starzyk Bożydar
Warmuz Jakub

Warmuz Jakub

Karcz Bartłomiej
Paszek Jarosław

Roznowska Aleksandra
Milewski Wojciech

Miska Piotr

 

Miska Piotr

mgr G.Walotek

9.

Fizyka

Ogólnopolski  konkurs „Fizyka się liczy”

finalista
finalista

Krzysztof Bieda
Rafał Wiewióra

mgr E. Chałupska
mgr K. Wilk

 

Lp.

Przedmiot

Nazwa olimpiady(O) /konkursu(K)

Uczestnik

Osoba odpowiedzialna

Uwagi

1.

Język rosyjski

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Cichy Hanna
Czech Paulina
Drobek Hanna
Grzyb Karolina
Krzyśko Paulina
Kuźniar Magda
Kwiecień Katarzyna

mgr A. Kaczyńska

II etap

2.

Język francuski

Olimpiada Języka Francuskiego

Krzyśko Paulina

 

III etap

3.

Historia

Losy żołnierza

Czernek Michał

mgr S. Dziewięcka

II etap

4.

Język angielski

Olimpiada Języka Angielskiego

Drewniak Paweł

 

III etap

5.

Fizyka

Drużynowy Turniej o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży

 

 

 

 

 

Konkurs „O Diamentowy Indeks AGH”

 

 

 

„Fizyka się liczy”

 

 

Konkurs Wiedzy Technicznej
(województwo małopolskie i śląskie)

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Lwiątko”

 

Szalecki Rafał
Trojanowski Tomasz
Milewicz Łukasz

Bieda Krzysztof
Małczak Mateusz
Sokół Kacper

 

 

Krzysztof Bieda
Piotr Żak
Kacper Sokół
Łukasz Milewicz

 

 

Rafał Szalecki
Piotr Miska
Piotr Żak

Rafał Szalecki
Krzysztof Bieda
Paweł Drewniak

 

Bieda Krzysztof
Małczak Mateusz
Miga Maciej

Miga Maciej
Zbigniew Sławomir

mgr E.Chałupska

I drużyna
I drużyna
I drużyna

II drużyna  - ścisły finał IV miejsce
II drużyna – ścisły finał IV miejsce
II drużyna – ścisły finał IV miejsce
( w województwie)

III etap
III etap
II etap
II etap

 

 

w 25 najlepszych w kraju ( ta trójka)

 

I miejsce
IV miejsce
VI miejsce
(drużynowo
– I miejsce)

Tytuł: TAON
TAON
TAON

II etap
II etap

6.

Fizyka

Olimpiada Fizyczna

Bieda Krzysztof
Sokół Kacper
Szalecki Rafał
Milewicz Łukasz

Kusy Rafał

 

Bieda Krzysztof

mgr E. Chałupska
mgr E. Chałupska
mgr E. Chałupska
mgr E. Chałupska

mgr K. Wilk

 

mgr E. Chałupska

II etap – część teoretyczna

 

II etap – część teoretyczna

II etap – część doświadczalna

7.

Chemia

V Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii – patronat Uniwersytet Śląski i Pałac Kultury

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

IV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Uniwersytet Śląski

Kusy Rafał
Miska Piotr

 

Wiewióra Rafał

 

Wiewióra Rafał

 

IV miejsce
IV miejsce

 

II etap

 

III miejsce

8.

Informatyka

DIALNET MASTERS

Sokół Kacper
Szalecki Rafał
Drewniak Paweł
Barański Maciej

Narowski Karol
Chmiel Wojciech
Warmuz Jakub
Maślak Paweł

dr M Czerwiec

 

 

 

II etap
II etap
II etap
II etap

9.

Historia

Olimpiada Historyczna

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Olimpiada Wiedzy o Prawie

„Losy żołnierza i dzieje...”

Nawrot Filip

Chanek Maciej
Kwiecień Katarzyna

 

Czernek Michał

mgr J. Kubicki

mgr K. Winiarski
mgr J. Kubicki

mgr K.Winiarski

mgr S. Dziewięcka

II etap

II etap
II etap

 

II etap

10.

Geografia

Olimpiada Geograficzna

Poniewierski Wojciech
Karbownik Michał

mgr K. Koprowska

II etap

11.

Biologia

Olimpiada Biologiczna

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Zioła Anna

Piechowska Klaudia
Matlak Konrad

mgr M. Wejder

mgr D.Gawron

II etap

12 miejsce (etap wojewódzki

12.

Matematyka

Olimpiada Matematyczna

Śląski Konkurs Matematyczny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2010

Lorens Michał

Sokół Kacper

Chmiel Wojciech
Będkowski Andrzej
Gątkowski Grzegorz
Królikowski Jakub

mgr G. Walotek

mgr B. Mrozek

II etap

wyróżnienie

wyróżnienia

Udostępnij