Konkursy i Olimpiady 2012/2013

Kategoria: Gimnazjum Marek Czerwiec / December 1, 2021

Udział młodzieży w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym w roku szkolnym 2012/2013 L.P. Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Zdobyty tytuł Opiekun 1. Język Polski Joanna Danak Olga Duda Natalia Kowalska Weronika Przetacznik Laureatka Laureatka Laureatka Finalistka Mgr Agnieszka Charuza-Siechowska Mgr Barbara Strączek Mgr Barbara Strączek 2. Język Angielski Joanna Danak Olga Drapacz Olga Duda Oliwia Wencel Agata Krajewska Anna Lis Emilia Stachurska Jakub Gajdecki Sergiusz Mościńcki Jakub Muszyński Hubert Sitko Laureatka Laureatka Finalistka Finalistka Finalistka Finalistka Finalistka Finalista Finalista Finalista Finalista Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Leszek Morawa Mgr Monika Karlik Mgr Monika Karlik Mgr Aleksandra Kiełtucka Mgr Aleksandra Kiełtucka 3. Język Rosyjski Anna Lis Maria Kuśmierz Zuzanna Kobiela Olga Duda Olga Drapacz Katarzyna Pawlik Maciej Pawłowski Marcel Głowa Agata Krajewska Oliwia Wencel Marta Gmerek Wiktoria Bąchorek Laureatka Laureatka Laureatka Laureatka Finalistka Finalistka Finalista Finalista Finalistka Finalistka Finalistka Finalistka   Mgr Agata Kaczyńska 4. Historia Dominik Drugacz Laureat Mgr Karol Winiarski 5. WOS Łukasz Kożuszek Sergiusz Mościński Laureat Finalista Mgr Karol Winiarski Mgr Sławomira Dziewięcka 6. Chemia Marcel Groniak Laureat Dr Romuald Hassa 7. Matematyka Weronika Przetacznik Marcel Groniak Dominika Janus Joanna Danak Jakub Gajdecki Wiktoria Bąchorek Zuzanna Kobiela Adrianna Klassa Łukasz Kożuszek Hubert Sitko Sergiusz Mościński Przemysław Wróbel Laureatka Laureat Laureatka Laureatka Laureat Laureat Laureatka Finalistka Finalista Finalista Finalista Finalista Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Grzegorz Walotek Mgr Grzegorz Walotek Mgr Grzegorz Walotek Mgr Grzegorz Walotek Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Anna Borgieł-Wodzicka Mgr Grzegorz Walotek Mgr Grzegorz Walotek 8. Biologia Zuzanna Drewniak Adrianna Klassa Sławomir Miszuda Michał Kaganiec Maria Kuśmierz Anna Lis Katarzyna Pawlik Julia Krasińska Laureatka Laureatka Laureat Finalista Finalistka Finalistka Finalistka Finalistka Dr Jerzy Łebek

Sukcesy gimnazjalistów cd...

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / December 1, 2021

Do etapu centralnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii zakwalifikowały się Daria Dziedzic i Maja Szrubarczyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Sukcesy gimnazjalistów cd...

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / December 1, 2021

Uczennice klasy III:  Zuzanna Drewniak, Julia Gruca i Izabella Sośniak zakwalifikowały się do etapu centralnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Sukcesy gimnazjalistów cd...

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / December 1, 2021

Do etapu centralnego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii zakwalifikowały się Izabella Sośniak i Agata Suleja. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Konkursy i Olimpiady 2011/2012

Kategoria: Gimnazjum Marek Czerwiec / December 1, 2021

Udział młodzieży w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym w roku szkolnym 2011/2012 Lp. Przedmiot Zajęte miejsce Uczestnik Osoba odpowiedzialna 1. Chemia laureatka Agata Starczewska dr Romulad Hassa 2. Matematyka laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat finalista Tomasz Cierpioł Łukasz Nowak Jakub Kuś Michał Kobiela Jakub Galas Amadeusz Iwanowski Marcel Groniak Hubert Sitko mgr Bożena Kamieńska-Mrozek     mgr Anna Borgieł-Wodzicka 3. Fizyka laureat Jakub Kuś dr Marek Czerwiec 4. Geografia finalista finalista finalista finalista Jakub Żak Aleksander Kalinkiewicz Aleksandra Ligenza Łukasz Nowak mgr Katarzyna. Koprowska 5. Język Polski laureat Agata Starczewska mgr Jolanta Wolszczak 6. Język Angielski laureat laureat laureat laureat laureat fnalista laureat laureat finalista finalista Jakub Kuś Jan Augustyniak Aleksander Kalinkiewicz Amadeusz Iwanowski Dominik Drugacz Tomasz Karlik Aleksandra Pawłowska Zuzanna Bartosik Michał Raczyński Weronika Morawa mgr AleksandraKiełtucka     mgr Katarzyna Tkaczyk mgr Monika Karlik mgr Leszek Morawa 7. Historia laureat laureat laureat Alicja Słowik Sławomir Miszuda Łukasz Kożuszek mgr Sławomira Dziewięcka mgr Karol Winiarski 8. Biologia laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat laureat Kinga Kraska Adrianna Jurkiewicz Zofia Markiewicz Martyna Bień Hubert Sitko Łukasz Kożuszek Krzysztof Przeorski Emila Stachurska Sergiusz Mościński Oliwia Wencel Jakub Gajdecki Natalia Sajdak dr J.Łebek 9. Język Francuski laureat laureat Finalista Alicja Słowik Karolina Dydak Daniel Pabianiak mgr J. Augustyn

Konkursy i Olimpiady 2010/2011

Kategoria: Gimnazjum Marek Czerwiec / December 1, 2021

Udział młodzieży w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym w roku szkolnym 2010/2011 Lp. Przedmiot Zajęte miejsce Uczestnik Osoba odpowiedzialna 1. Chemia laureatka Kalska Anna dr R.Hassa 2. Matematyka laureatka laureat laureatka laureat laureatka laureat laureatka laureatka Kalska Anna Kazimierczak Dawid Kubańska Marta Nawaro Łukasz Motyka Justyna Szczukiewicz  Michał Taborowska Patrycja Wyrwał Monika mgr G. Walotek 3. Fizyka laureatka Motyka Justyna dr M.Czerwiec 4. Geografia Laureatka laureat laureatka Będkowska Klaudia Kazimierczak Dawid Wyrwał Monika mgr K. Koprowska 5. Język Polski Laureatka laureatka Kubańska Marta Pawelec Karolina mgr A.Siechowska 6. Język Angielski laureat laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureat laureat laureat laureat Iwanowski Amadeusz Kalska Anna Kubańska Marta Morawa Magdalena Motyka Justyna Pawelec Karolina Potyrała Alicja Wyrwał Monika Gołuzin Dawid Szczukiewicz Michał Wawrzyn Maciej Wojno Michał mgr A.Kiełtucka mgr G. Jarża       mgr M. Karlik 7. Historia laureat laureatka laureat Kalinkiewicz Aleksander Motyka Justyna Stolarski Kamil mgr S. Dziewięcka mgr K.Winiarski 8. Biologia laureatka Agata Starczewska dr J.Łebek 9. Język Francuski laureatka laureatka laureatka Słowik Alicja Potyrała Alicja Motyka Justyna mgr J. Augustyn 10. Wiedza o Społeczeństwie laureat Nawaro Łukasz mgr K. Winiarski

Konkursy i Olimpiady 2009/2010

Kategoria: Gimnazjum Marek Czerwiec / December 1, 2021

Udział młodzieży w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym w roku szkolnym 2009/2010 Lp. Przedmiot Zajęte miejsce Uczestnik Opiekun 1 Chemia laureatka laureat Kalska Anna Piwowarczyk Wiktor dr R. Hassa 2 Matematyka finalista laureatka finalista Barwiński Kacper Porębska Izabela Taborowska Patrycja mgr A. Wodzicka mgr A. Wodzicka mgr G. Walotek 3 Fizyka finalista finalista Pajda Piotr Osiński Jakub dr M. Czerwiec 4 Geografia finalista laureat finalista finalistka Kłyś Wojciech Pajda Piotr Osiński Jakub Wyrwał Monika mgr K. Koprowska 5 Język polski laureatka Wyrwał Monika mgr B. Mozgawa 6 Język angielski laureatka Kalska Anna mgr G. Jarża 7 Historia finalistka finalistka finalista Motyka Justyna Rykel Katarzyna Barwiński Kacper mgr  J. Kubicki mgr K. Winiarski mgr K. Winiarski 8 Biologia laureatka finalistka laureatka finalistka Kubańska Marta Porębska Izabela Rajca Otylia Motyka Hanna dr J.Łebek Inne konkursy i olimpiady: Lp. Przedmiot Nazwa olimpiady(O) /konkursu(K) Zajęte miejsce Uczestnik Osoba odpowiedzialna 1 Chemia Olimpus – Ogólnopolski Konkurs Chemiczny w 10 najlepszych Mizgała Piotr Porębska Izabela dr R.Hass 2 Matematyka Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów Zawody Międzyklasowe „Matematyka bez granic”   Regionalny Konkurs Matematyczny „Przygody z matematyką finalistka I miejsce w regionie, 11 w Polsce   laureatka I m-ca   cała klasa   Taborowska Patrycja   mgr A. Wodzicka   mgr G.Walotek 3 Informatyka Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy O Internecie w 100 najlepszych drużyn z 4500 drużyn Nowak Łukasz Pajda Piotr Kapuścik Piotr Mucha Krystian dr M. Czerwiec 4 Historia Ogólnopolski Konkurs Historyczny wyróżnienie Kalinkiewicz Aleksander Mgr J. Kubicki 5 religia Wojewódzki Konkurs Biblijny dla Gimnazjum II etap Szuliński Michał Kalinkiewicz Aleksander Kraska Kinga Jurkiewicz Agnieszka Ks. Grzegorz Nalepa

Warsztaty Zimowe dla Gimnazjalistów z Sosnowca i okolic

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / December 1, 2021

W CZASIE FERII SZKOŁA JEST ZNACZNIE CIEKAWSZA! ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW Z SOSNOWCA I OKOLIC NA ZIMOWE SPOTKANIA Z NAUKĄ W drugim tygodniu ferii zimowych zapraszamy na cykl zajęć popularnonaukowych Czytaj więcej...

Sukcesy gimnazjalistów cd..

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / December 1, 2021

Dwoje uczniów klasy 3 gimnazjum - Zuzanna Drewniak i Grzegorz Wardas zakwalifikowali się do III etapu konkursu przedmiotowego z chemii. Już są FINALISTAMI! Gratulujemy i życzymy powodzenia!

WYSYŁANIE PLANÓW PREZENTACJI

Kategoria: Z Energetyką w Przyszłość Marek Czerwiec / December 1, 2021

Plany prezentacji proszę wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. //