Konkursy i Olimpiady 2012/2013

Kategoria: Gimnazjum Marek Czerwiec / February 16, 2015

Udział młodzieży w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym w roku szkolnym 2012/2013

L.P.

Przedmiot

Imię i nazwisko ucznia

Zdobyty tytuł

Opiekun

1.

Język Polski

Joanna Danak
Olga Duda
Natalia Kowalska
Weronika Przetacznik

Laureatka
Laureatka
Laureatka
Finalistka

Mgr Agnieszka Charuza-Siechowska
Mgr Barbara Strączek
Mgr Barbara Strączek

2.

Język Angielski

Joanna Danak
Olga Drapacz
Olga Duda
Oliwia Wencel
Agata Krajewska
Anna Lis
Emilia Stachurska
Jakub Gajdecki
Sergiusz Mościńcki
Jakub Muszyński
Hubert Sitko

Laureatka
Laureatka
Finalistka
Finalistka
Finalistka
Finalistka
Finalistka
Finalista
Finalista
Finalista
Finalista

Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Leszek Morawa
Mgr Monika Karlik
Mgr Monika Karlik
Mgr Aleksandra Kiełtucka
Mgr Aleksandra Kiełtucka

3.

Język Rosyjski

Anna Lis
Maria Kuśmierz
Zuzanna Kobiela
Olga Duda
Olga Drapacz
Katarzyna Pawlik
Maciej Pawłowski
Marcel Głowa
Agata Krajewska
Oliwia Wencel
Marta Gmerek
Wiktoria Bąchorek

Laureatka
Laureatka
Laureatka
Laureatka
Finalistka
Finalistka
Finalista
Finalista
Finalistka
Finalistka
Finalistka
Finalistka

 

Mgr Agata Kaczyńska

4.

Historia

Dominik Drugacz

Laureat

Mgr Karol Winiarski

5.

WOS

Łukasz Kożuszek
Sergiusz Mościński

Laureat
Finalista

Mgr Karol Winiarski
Mgr Sławomira Dziewięcka

6.

Chemia

Marcel Groniak

Laureat

Dr Romuald Hassa

7.

Matematyka

Weronika Przetacznik
Marcel Groniak
Dominika Janus
Joanna Danak
Jakub Gajdecki
Wiktoria Bąchorek
Zuzanna Kobiela
Adrianna Klassa
Łukasz Kożuszek
Hubert Sitko
Sergiusz Mościński
Przemysław Wróbel

Laureatka
Laureat
Laureatka
Laureatka
Laureat
Laureat
Laureatka
Finalistka
Finalista
Finalista
Finalista
Finalista

Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Grzegorz Walotek
Mgr Grzegorz Walotek
Mgr Grzegorz Walotek
Mgr Grzegorz Walotek
Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Anna Borgieł-Wodzicka
Mgr Grzegorz Walotek
Mgr Grzegorz Walotek

8.

Biologia

Zuzanna Drewniak
Adrianna Klassa
Sławomir Miszuda
Michał Kaganiec
Maria Kuśmierz
Anna Lis
Katarzyna Pawlik
Julia Krasińska

Laureatka
Laureatka
Laureat
Finalista
Finalistka
Finalistka
Finalistka
Finalistka

Dr Jerzy Łebek

Udostępnij