ZSO nr 15 w Sosnowcu

Wrażenia z Warszawy, czyli warto startować w szkolnych konkursach

Kategoria: Aktualności Marek Czerwiec / July 6, 2015

W dniach 16-19 czerwca jako finalistka konkursu "Jestem szefową" miałam przyjemność uczestniczyć w specjalnie przygotowanych warsztatach w Warszawie. Dotyczyły one przede wszystkim rozwoju osobowości, umiejętności przywódczych, profesjonalnego zachowania i szeroko rozumianego mentoringu. Szczególnie w pamięci zapadł mi warsztat "Jesteś marką”, prowadzony przez Marka Parzydło.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 17 czerwca w Kancelarii Premiera. Poprowadziła ją znana aktorka Katarzyna Żak. Oprócz nagród rzeczowych otrzymałyśmy gratulacje od znanych polityków oraz osób zaangażowanych w działalność społeczną i biznesową. Najbardziej podobała mi się idea pobytu. Miałam okazję porozmawiać z innymi dziewczynami, które angażują się w projekty społeczne i mają wyznaczone cele, do których dążą. 15 dziewczyn z całej Polski z głowami pełnymi marzeń i pomysłów to bardzo ciekawe towarzystwo, które motywuje do działania.
Wizyta w Sejmie i Pałacu Kultury, a także same uroki stolicy niezwykle umiliły pobyt. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia, które odbędą się w październiku tego roku. Zapraszamy do fotorelacji...

Natalia Margielewska

 

 

Udostępnij